NAKS 2019 programm / NAKS 2019 program

Teatrifestivali NAKS 2019 programm

 

30. Oktoober (kolmapäev)

11:00 NUKU Teater ,,Tень’’/,,Vari’’ (vene keeles) / 7+ / NUKU Teater / kestus 40 min

12:00 Eesti Draamateater ,,Lohe needus’’ / 7+ / Eesti Draamateater / kestus 1 tund 50 min

14:00 Eesti Draamateatri töötuba / täiskasvanutele / Eesti Draamateater / kestus 1 tund

17:00 ZUGA Ühendatud Tantsijad ,,2+2=22’’ / kogupere / Sõltumatu Tantsu Lava / kestus 1 tund

19:00 VAT Teater ja Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemia teatrikunsti 12. lennu diplomilavastus ,,Dekameron’’ / 16+ / VAT Teater / kestus 1 tund 40 min

21:00 Festivali avamine ja aruteluring / VAT Teater / kestus 1 tund 30 min

 

31. Oktoober (neljapäev)

10:00 Dansema Theatre (Leedu) ,,Meadow’’ /  6-18 elukuud / Vaba Lava suur saal / kestus 40 min

11:30 Beebiteatri loeng/ täiskasvanutele / Vaba Lava suur saal / kestus 1 tund 30 min

14:00 Must Kast ,,5 граммов’’/,,5 grammi’’ (vene keeles) / 12+ / VAT Teater / kestus 1 tund 10 min

17:00 TEATERi (Rootsi) “The Arrival” / 11+ / Vaba Lava suur saal / kestus 1 tund 15 min

19:00 Renate Keerd ja EMTA lavakunstikooli 29. lend ,,VALGETE VETE SINA’’ / 14+ / Sakala 3 teatrimaja / kestus 1 tund 45 min

20:30 Festivali aruteluring / Sakala 3 teatrimaja / kestus 1 tund 30 min

 

01. November (reede)

11:00 Midnight Theatre (Island) ,,Own Two Feet’’ / 2+ / Sõltumatu Tantsu Lava / kestus 40 min

12:00 Must Kast ,,ERNESTO KÜÜLIKUD’’ / kogupere / Vaba Lava suur saal / kestus 1 tund 10 min

13:30 Folie Tsirkusestuudio töötuba / noortele ja täiskasvanutele / Sõltumatu Tantsu Lava / kestus 1 tund 30 min

16:00 Piip ja Tuut Teater ,,Kassid’’ miisukal / kogupere / Piip ja Tuut mängumaja / kestus 55 min

18:00 OMAtsirkus ,,Luba, et lendad’’ / kogupere / OMAsaal / kestus 1 tund

19:00 Festivali aruteluring ja lõpetamine / OMAsaal / kestus 1 tund 30 min

 

 

** Festivali korraldaja jätab endale õiguse teha programmis muudatusi. 

Theatre festival NAKS 2019 program

 

30. October (Wednesday)

11:00 NUKU Theatre ,,Tень’’/,,Shadow’’ (in Russian) / 7+ / NUKU Teater / 40 min

12:00 Estonian Drama Theatre ,,Curse of the Dragon’’ / 7+ / Eesti Draamateater / 1 hour 50 min

14:00 Estonian Drama Theatre workshop / teachers / Eesti Draamateater /  1 hour

17:00 ZUGA United Dancers ,,2+2=22’’ / family / Sõltumatu Tantsu Lava /  1 hour

19:00 VAT Theatre and University of Tartu Viljandi Culture Academy theatre study class of 2019 final diploma project ,,Dekameron’’ / 16+ / VAT Teater / 1 hour 40 min

21:00 Opening of the festival and discussion panel / VAT Teater / 1 hour 30 min

 

31. October (Thursday)

10:00 Dansema Theatre (Lithuania) ,,Meadow’’ / 6-18 months / Vaba Lava blackbox/ 40 min

11:30 Lecture about baby theatre /adults / Vaba Lava blackbox / 1 hour 30 min

14:00 Must Kast ,,5 граммов’’/,,5 grams’’ (in Russian) / 12+ / VAT Teater / 1 hour 10 min

17:00 TEATERi (Sweden) “The Arrival” / 11+ / Vaba Lava blackbox / 1 hour 15 min

19:00 Renate Keerd and Drama School of Estonian Academy of Music and Theatre class of 2020  ,,VALGETE VETE SINA’’ / 14+ / Sakala 3 theatre house /  1 hour 45 min

20:30 Discussion panel / Sakala 3 theatre house / 1 hour 30 min

 

01. November (Friday)

11:00 Midnight Theatre (Iceland) ,,Own Two Feet’’ / 2+ / Sõltumatu Tantsu Lava /  40 min

12:00 Must Kast ,,ERNESTO KÜÜLIKUD’’ / family / Vaba Lava blackbox / 1 hour 10 min

13:30 Circus Studio Folie workshop / youngs and adults / Sõltumatu Tantsu Lava / 1 hour 30 min

16:00 Piip and Tuut theatre ,,CATS’’ musical / family / Piip and Tuut playhouse / 55 min

18:00 OMAtsirkus ,,Promise You Will Fly’’ / family / OMAsaal / 1 hour

19:00 Discussion panel and closing of the festival / OMAsaal / 1 hour 30 min

 

 

** The organizer of the festival reserves the right to make changes to the program.