ENG: BOOKLET of Members of ASSITEJ Estonia (shows and workshops) HERE

*

JUHATUS:
Reeli Lonks, e-mail: reelilonks@gmail.com, tel. +372 56629410
Janika Johanna Koppel, e-mail: janikajohannakoppel@gmail.com
Marek Demjanov, e-mail: marek@piipjatuut.ee, tel. +372 5058876
Kaido Rannik, e-mail: kaido.rannik@gmail.com, tel. +372 56647765
Allan Kress, e-mail: allankress1@gmail.com, tel. +372 5053132

LIIKMED:

BANAANIKALA
MTÜ Banaanikala
Allan Kress
+372 5053132
allankress1@gmail.com
www.banaanikala.ee

 

 


EESTI NOORSOOTEATER

Lai 1 / Nunne 4, 10133 Tallinn
Mirko Rajas / Karl Sakrits / Hannele Känd
Tallinn Treff festival
+372 6679502 / +372 6679503
Karl.Sakrits@eestinoorsooteater.ee
www.eestinoorsooteater.ee


HEINO SELJAMAA TEATER KOHVRIS
KOHVRITEATER OÜ
+372 5187753
seljamaa@gmail.com
www.seljamaa.eu

KURESSAARE TEATER 
Aarne Mägi / Ene Pärtel / Piret Rauk
aarne.magi@kuressaareteater.ee
ene.partel@kuressaareteater.ee
+372 5027323
www.kuressaareteater.ee

LASTETEATER SÕBER
Riveta Klubi
Tanel Bergmann
teater@riveta.ee / tanel.bergmann@gmail.com
+372 56918211
www.riveta.ee/teater

MIKSTEATER
Kaido Rannik / Kristo Toots
+372 56647765
miksteater@gmail.com
www.miksteater.ee

 

 

MUST KAST
Reeli Lonks
+372 56629410 / +372 56456558
Magasini 5, Tartu, 51005
info@teatermustkast.ee
www.teatermustkast.ee

 

 

NARVA TEATER ILMARINE
Irina Mihhaljova
Linda 2, 20309 Narva
+372 5517555
tel/fax: +372 3573193
ilmarine@ilmarine-teater.ee / irina.mihhaljova@gmail.com
www.ilmarine-teater.ee

OMAtsirkus / Akrobaatika Kool
Eksperimentaalse Liikumise Keskus MTÜ
Kopli 25-2nd, 10412 Tallinn
Heidi Kann
heidi@omatsirkus.ee / info@omatsirkus.ee
+372 523 7030
www.omatsirkus.ee

OMA LAVA
Liia Kanemägi / Külli Reinumägi
+ 37256633019
liia.kanemagi@gmail.com
www.omalava.ee



PERETEATER LENDAV LEHM / THEATER FLYING COW

Janika Johanna Koppel
Erika 2-22, Tallinn, 10416
+372 58370283
janikajohannakoppel@gmail.com
flyingcowtallinn@gmail.com
www.facebook.com/TheaterFlyingcow


PIIP JA TUUT TEATER
Haide Männamäe / Toomas Tross / Marek Demjanov
Toom-Kooli 13, 15186 Tallinn
+372 5290118 / +372 56468040
teater@piipjatuut.ee
www.piipjatuut.ee

RAHVUSOOPER ESTONIA / ESTONIAN NATIONAL OPERA
Tuuli Potik
+372 6 831 323
tuuli.potik@opera.ee
www.opera.ee

RÄNDTEATER VABA VANKER
Maili Metssalu
vabavanker@gmail.com
www.vabavanker.ee



TEATER TUULEVESKI

Valentina Fursova
Pargi 40, 41537 Jõhvi
Jõhvi Kontserdimaja
+372 3342062 / + 372 55569620
tuuleveskiteater@gmail.com
www.tuuleveskiteater.ee

 

 

TEATRIBUSS
Marko Mäesaar
info@teatribuss.ee
+372 5177759
www.teatribuss.ee

TSIRKUSESTUUDIO FOLIE
Terje Bernadt
folie@tsirkus.ee
www.tsirkus.ee


VAT TEATER

Tiina Rebane / Aare Toikka / Mihkel Seeder
Tõnismägi 2, 10122 Tallinn
+372 6450959 / +372 5064169
vat@vatteater.ee
www.vatteater.ee

 

 

 

Aita Vaher
+372 55652522
aita.vaher@gmail.com

Annemari Parmakson
+372 58119754
am.parmakson@gmail.com

Eduard Odinets
+372 5018934
eduard.odinets@eesti.ee

Helena Kesonen 
Taarka Pärimusteater
+372 56884999
helena.kesonen@gmail.com
www.taarkateater.ee

Hiie Fluss
+372 5658161
hiie145@gmail.com

Inga Vares
+372 5101170
inga.vares@gmail.com

Jaanika Juhanson
+372 5544662
jaanika.juhanson@gmail.com

Jaanus Vaiksoo
+372 5526032
nelihommikut@gmail.com

Kaja Lindal
+372 56686821
kaja.lindal@gmail.com

Katrin Nielsen
+372 56601694
katrin.nielsen@ut.ee

Keiu Virro
+372 55960213
keiu.virro@gmail.com

Kirsten Simmo
Eesti Teatri Agentuur / Estonian Theatre Agency

+372 55639219
kirsten@teater.ee
www.teater.ee

Maria Usk
+372 5177557
mariauskm@gmail.com

Marika Palm
Ugala Teater

marika.palm@ugala.ee
katlin.sumberg@ugala.ee / garmen.tabor@ugala.ee
www.ugala.ee

Marite H. Butkaite
+372 55511844
marite.butkaite@gmail.com

Mart Kampus
kampused@gmail.com

Rait Avestik
rait@fotosulg.com
www.fotosulg.com

Rein Agur
+37253332711
reagmimaa@gmail.com

Tiina Mölder, Triinu Aron
ZUGA ühendatud tantsijad, Sõltumatu Tantsu Lava

molder.tiina@gmail.com / triinu@stl.ee
www.zuga.ee
www.stl.ee

Triinu Sikk
Rakvere Teater

triinusikk@gmail.com
www.rakvereteater.ee

Ülle Lehtmäe
Eesti Kontsert, koolikontserdid

+372 5139427
ylle.lehtmae@concert.ee
www.concert.ee/koolikontserdid