ENG: BOOKLET of Members of ASSITEJ Estonia (shows and workshops) HERE

*

JUHATUS:
Reeli Lonks, e-mail: reelilonks@gmail.com, tel. +372 56629410
Kaido Rannik, e-mail: kaido.rannik@gmail.com, tel. +372 56647765
Allan Kress, e-mail: allankress1@gmail.com, tel. +372 5053132

LIIKMED:

Banaanikala Projektiteater
MTÜ Banaanikala
Allan Kress
+372 5053132
allankress1@gmail.com

 

 

 

 

Heino Seljamaa Teater Kohvris
KOHVRITEATER OÜ
+372 5187753
seljamaa@gmail.com
www.seljamaa.eu

MTÜ Narva Teater Ilmarine
Irina Mihhaljova
Linda 2, 20309 Narva
+372 5517555
tel/fax: +372 3573193
ilmarine@ilmarine-teater.ee / irina.mihhaljova@gmail.com
www.ilmarine-teater.ee

MTÜ Miksteater
Kaido Rannik / Kristo Toots
+372 56647765
miksteater@gmail.com
www.miksteater.ee

 

 

 

MTÜ Must Kast
Reeli Lonks
+372 56629410
Magasini 5, Tartu, 51005
info@teatermustkast.ee
www.teatermustkast.ee

 

 

 

SA EESTI NOORSOOTEATER
Lai 1 / Nunne 4, 10133 Tallinn
Mirko Rajas / Karl Sakrits / Hannele Känd
Tallinn Treff festival
+372 6679502 / +372 6679503
Karl.Sakrits@eestinoorsooteater.ee
info@eestinoorsooteater.ee
www.eestinoorsooteater.ee

Piip ja Tuut Teater MTÜ
Haide Männamäe / Toomas Tross / Marek Demjanov
Toom-Kooli 13, 15186 Tallinn
+372 5290118 / +372 56468040
teater@piipjatuut.ee
www.piipjatuut.ee

 

 

 

 

Lasteteater Sõber
Riveta Klubi
Tanel Bergmann
teater@riveta.ee / tanel.bergmann@gmail.com
+372 56918211
www.riveta.ee/teater

Teater Tuuleveski MTÜ
Valentina Fursova
Pargi 40, 41537 Jõhvi
Jõhvi Kontserdimaja
+372 3342062
+ 372 55569620
tuuleveskiteater@gmail.com

 

 

 

VAT Teater MTÜ
Tiina Rebane / Aare Toikka / Mihkel Seeder
Tõnismägi 2, 10122 Tallinn
+372 6450959 / +372 5064169
vat@vatteater.ee
www.vatteater.ee

 

 

 

 

MTÜ PERE TEATER Flying Cow / Lendav Lehm
Janika Johanna Koppel
Erika 2-22, Tallinn, 10416
+372 58370283
seminarid@gmail.com
www.facebook.com/TheaterFlyingcow

 

 

 

 

 

SA Kuressaare Teater 
Aarne Mägi / Ene Pärtel / Piret Rauk
aarne.magi@kuressaareteater.ee
ene.partel@kuressaareteater.ee
+372 5027323
www.klteater.ee

Teatribuss MTÜ
Marko Mäesaar
info@teatribuss.ee
+372 5177759
www.teatribuss.ee

Tsirkusestuudio Folie MTÜ
Terje Bernadt
folie@tsirkus.ee
www.tsirkus.ee

OMAtsirkus
MTÜ Eksperimentaalse Liikumise Keskus
Heidi Kann
+372 5152159
heidi@omatsirkus.ee
www.omatsirkus.ee

Rändteater Vaba Vanker MTÜ
Maili Metssalu
vabavanker@gmail.com
www.vabavanker.ee

MTÜ Oma Lava
Liia Kanemägi / Külli Reinumägi
+ 37256633019
liia.kanemagi@gmail.com
www.omalava.ee

Rein Agur
+37253332711
reagmimaa@gmail.com

Rait Avestik
rait@fotosulg.com
www.fotosulg.com

Hiie Fluss
+372 5658161
hiie145@gmail.com

Mart Kampus
kampused@gmail.com

Katrin Nielsen
+372 56601694
katrin.nielsen@ut.ee

Eduard Odinets
+372 5018934
eduard.odinets@eesti.ee

Kirsten Simmo (Eesti Teatri Agentuur)
+372 55639219
kirsten@teater.ee

Inga Vares
+372 5101170
inga.vares@gmail.com

Aita Vaher
+372 55652522
aita.vaher@gmail.com

Annemari Parmakson
am.parmakson@gmail.com

Tiina Mölder (ZUGA ühendatud tantsijad, Sõltumatu Tantsu Lava)
molder.tiina@gmail.com / triinu@stl.ee (Triinu Aron)

Kaja Lindal
+372 56686821
kaja.lindal@gmail.com

Triinu Sikk (Rakvere Teater)
triinusikk@gmail.com

Marite H. Butkaite
+372 55511844
marite.butkaite@gmail.com

Keiu Virro
keiu.virro@gmail.com

Ülle Lehtmäe (Eesti Kontsert, koolikontserdid)
+372 5139427
ylle.lehtmae@concert.ee

Jaanus Vaiksoo
+372 5526032
nelihommikut@gmail.com

Marika Palm (Ugala Teater)
marika.palm@ugala.ee
katlin.sumberg@ugala.ee (Kätlin Sumberg)
garmen.tabor@ugala.ee (Garmen Tabor)

Maria Usk
+372 5177557
mariauskm@gmail.com