ORGANISATSIOONID:

 


BIG WOLF COMPANY
Kontakt: Grete Gross / Lizeth Wolk
grete.gross@gmail.com

 

 

 

EESTI NOORSOOTEATER
Kontakt: Mirko Rajas / Karl Sakrits
Karl.Sakrits@eestinoorsooteater.ee

 

HEINO SELJAMAA TEATER KOHVRIS
Kontakt: Heino Seljamaa
seljamaa@gmail.com

 

KURESSAARE TEATER 
Kontakt: Aarne Mägi / Ene Pärtel / Piret Rauk
aarne.magi@kuressaareteater.ee
ene.partel@kuressaareteater.ee

 

 

LASTETEATER SÕBER
Kontakt: Tanel Bergmann
teater@riveta.ee
tanel.bergmann@gmail.com

 

 

MIKSTEATER
Kontakt: Kaido Rannik / Kristo Toots
miksteater@gmail.com

 

 

NARVA TEATER ILMARINE
Kontakt: Vassili Jakovlev
ilmarine@ilmarine-teater.ee
irina.mihhaljova@gmail.com

 

 

PERETEATER LENDAV LEHM / THEATER FLYING COW
Kontakt: Janika Johanna Koppel
janikajohannakoppel@gmail.com
flyingcowtallinn@gmail.com

 

 

PIIP JA TUUT TEATER
Kontakt: Haide Männamäe / Toomas Tross / Marek Demjanov
teater@piipjatuut.ee

 

 

RAHVUSOOPER ESTONIA
Kontakt: Tuuli Potik
tuuli.potik@opera.ee

 

 

RÄNDTEATER VABA VANKER
Kontakt: Maili Metssalu
vabavanker@gmail.com

 

 

TARTU TANTSUAKADEEMIA
Kontakt: Kati Kivitar
kati@tartutantsuakadeemia.ee

 

 

TEATER TUULEVESKI
Kontakt: Valentina Fursova
tuuleveskiteater@gmail.com

 

Teater Teatribuss logo

 

TEATRIBUSS
Kontakt: Marko Mäesaar
info@teatribuss.ee

 

 

TSIRKUSESTUUDIO FOLIE
Kontakt: Terje Bernadt
folie@tsirkus.ee

 

 

VAT TEATER
Kontakt: Tiina Rebane / Aare Toikka / Mihkel Seeder
vat@vatteater.ee

 

 

ÜKSIKLIIKMED:

Rein Agur
reagmimaa@gmail.com

Rait Avestik
rait@fotosulg.com

Marite H. Butkaite
marite.butkaite@gmail.com

Hiie Fluss
hiie145@gmail.com

Jaanika Juhanson
jaanika.juhanson@gmail.com

Mart Kampus
kampused@gmail.com

Liia Kanemägi
liia.kanemagi@gmail.com

Allan Kress
allankress1@gmail.com

Helena Krinal
helenakrinal@gmail.com

Helena Käbin
helena.kesonen@gmail.com

Sandra Lange
sandra.lanx@gmail.com

Mart Laul
mart.laul@ajaloomuuseum.ee

Ülle Lehtmäe
ylle.lehtmae@concert.ee

Kaja Lindal
kaja.lindal@gmail.com

Reeli Lonks
reelilonks@gmail.com

Jane Meresmaa-Roos
jane@teoteater.ee

Tiina Mölder
molder.tiina@gmail.com

Katrin Nielsen
katrin.nielsen@ut.ee

Eduard Odinets
eduard.odinets@eesti.ee

Marika Palm
marika.palm@ugala.ee

Annemari Parmakson
am.parmakson@gmail.com

Kirsten Simmo
kirsten@teater.ee

Külli Täht
kylli.taht@vgm.edu.ee

Maria Usk
mariauskm@gmail.com

Aita Vaher
aita.vaher@gmail.com

Jaanus Vaiksoo
nelihommikut@gmail.com

Inga Vares
inga.vares@gmail.com

Keiu Virro
keiu.virro@gmail.com